Data: 2023-04-01

Bus steigiama Miškų ministerija

Šiandien Aukščiausia ministerija (AM), girdėdama žymiausių naujųjų laikų šalies kūrėjų balsą, pranešė steigianti Miškų ministeriją. Siekdami pademonstruoti socialinę jautrą ir bekompromisę lyderystę nemiškininkavimo iššūkiams, atliepdami bendrystės naratyvą darniame tvarume, ketiname įveiklinti Miškų ministerijos projektą” – sakoma visai nesudėtingai surašytame pranešime spaudai.

Vadovauti naujai ministerijai bus kviečiamos pažangiausios verslo ir visuomenės tinklaveikos ir bendrakūrybos, kitų gamtiškai svarbių poreikių tenkinimo žmogos. Jau dabar žinoma, jog Miškų ministerijos sudėtyje ketinama įkurti Miško kūnų ir dvasių, Miškų lydimo, Medienos nekrofilijos, Turtingų medžio skiedra ir gamtinėmis dujomis šalių mikštųjų galių plėtros departamentus. 

Paskelbti ir atrankos kriterijai ateities bendradarbiams Miškų ministerijoje: miškų nelankymo, pasakų sekimo, bekraštės meilės medžiams deklaravimo ir aplinkosauginių lėšų nusodinimo įgūdžiai. Pasodinę bent vieną medį ar rinkę miškuose grybus ir taip sukėlę kritiškai nepataisomų pasekmių, pretenduoti darbui naujoje ministerijoje, negalės. 

Antropogeninių ekosisteminių reliktų – Lietuvos miškininkų sąjungos, kaip ir kitų nevyriausybinių organizacijų, veikiančių miškų baruose bent tris pastaruosius dešimtmečius, komentarų dėl Miškų ministerijos steigimo gauti nepavyko.


Atgal į: Naujienos