Data: 2020-08-24

Įvyko tarptautinės miškininkų varžybos „ForestSport 2020”

Miškininkų bendruomenė visada garsėjo savo atviru ir spontanišku bendravimu, kūrybiškumu darbe ir kasdieniniame gyvenime. Š. m. rugpjūčio 14-16 d. Vėžaičiuose, Klaipėdos r. Lietuvos miškininkų sąjunga ir Miško bičiulių klubas „Miškas visiems” organizavo tarptautinį susitikimą – stovyklą  „ForestSport 2020”. Renginio tikslas –  suburti bendraminčius miškininkus ir miško bičiulius, susitikus pamiršti darbinius rūpesčius, sportiškai ir smagiai praleisti laisvalaikį.

Trijų dienų stovyklos pagrindinis įvykis ir tikslas buvo „Forest Sport” varžybos.  Šiais metais varžybose dalyvavo 11 komandų, kurias sudarė 5 asmenys. Varžybų tikslas – orientacinis bėgimas pakeliui įveikiant kliūtis, užduotis ir teisingai atsakant į užduotus klausimus. Iš 11 komandų.

„ForestSport 2020” varžybose I-ąją vietą laimėjo komanda „Mėškos paslauga” (kapitonas Vaidotas Lygis), II-ąją „Sodininkai” (kapitonas Jonas Endriuška), III-ąją „Bimbala” (kapitonas Stasys Rekašius). Išskirtiniu linksmumu ir originalumu pasižymėjo estų sukurta komanda „Eesti”.

Antrosios rungtynės, kuriose komandoms buvo pasiūlyta išbandyti jėgas ir laimėti  „Trygg Strong Men 2020” apdovanojimus, buvo vikšrų tempimas. Čia stipriausi pasirodė miškininkai iš komandos „Miškėnai” laimėję I-ąją vietą, II-oji vieta atiteko komandai „Tauragės Stiga”, o III-oji – komandai „Bimbala”.

Apdovanoti taip pat varžybų jauniausias ir vyriausias dalyviai – Bronislovas Banys, kuris tą dieną šventė 69 gimtadienį, ir aštuonmetis jo anūkas Tautvydas Banys. Rugpjūčio 15-oji išskirtinė diena buvo „Miškėnų” komandos nariui Tomui Geruliui, kuris taip pat šventė savo gimtadienį.

Renginys suteikė gerų emocijų dalyviams, išskirtiniu jis tapo Klaipėdos girininkijos girininko pavaduotojui Egidijui Šepečiui, kuris kelis metus laisvalaikio metu kuria medžio skulptūras, bet tik miškininkų sambūryje išdrįso pristatyti savo darbus plačiau. Čia įvyko pirmoji jo drožinių paroda.

Paskutinę dieną dalyviai aplankė Antano ir Renatos Garbačiauskų sodybą, šeimininkų įkurtą arboretumą ir medelyną.

Lietuvos miškininkų sąjunga nuoširdžiai dėkoja pagrindiniam šio renginio organizatoriui – Antanui Garbačiauskui už idėjas, pastangas ir visus darbus organizuojant stovyklą „Forest Sport 2020”.

„Forest Sport” stovyklos – susitikimai organizuojami nuo 2004 metų, prisijungus Latvijos, Estijos, Lenkijos miškininkams. Renginių vietos kiekvienais metais keičiasi, tačiau tikslas išlieka visada tas pats – miškininkų visuomenės vienybė ir bendruomeniškumas.

Renginio nuotraukų galerijoje https://miskininkusajunga.lt/galerija/ 


Atgal į: Naujienos